- Voznja kroz carSiju -

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

(baned)
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la (baned) » pet srp 04, 2008 9:24 am

Dragi moji volio bih to vise da se izvrsi zabrana zbog mnogih stvari a i ovih gore pomenutih na forumu.

I ovo sto smo izganjali je van zakonsko rjesenje jer kroz nasu carsiju prolazi Regionalni put 435,te direkcija koja je nadlezna za ovaj put ne zeli se upustatati u bilo sta,cak i najveci zvanicnici su obavjesteni o tome.

Ako bogda za manje od 15 dana imace te jednog kordinatora pa ce te njemu upucivati te prijedloge(ovo vazi za Salku)mislim da se zove Tejić Mirjana ili tako slicno.
Pa neka joj je sa srecom

chivasregal
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la chivasregal » pet srp 04, 2008 8:14 pm

Meni nije jasno jel samo ljeti tesko razmisljati ili se nekima mozak ulijenio pa to niti ne rade vise!
Zabrane bilo kakve vrste nikako nisu niti dobre niti prihvatljive, moze se samo promjeniti status ceste iz dvosmjerne u jednosmijernu ali zabraniti promet makar i u jedno vrijeme nije u redu , zamislite situaciju da vam je mati ili dijete bolesno i trebate doci po njega u zgradu a time krsite zakon, bili radije platili kaznu ili bi sacekali da prodje zabrana ?
Druga stvar sto je to cesta koja vodi na mrakovicu kojom prometuju teretna vozila delegacije i neznam ko sve i na kraju krajeva treba biti oprezan u prometu ma o kome se radilo jednako vozaci kao i pjesaci i nikome nece nista biti.

sitka
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la sitka » pet srp 04, 2008 10:03 pm

sellam...za vatrogasno -hitnu pomoc....to je normalno i uredu,ali da stoje minutima na cesti u sezonii pricaju i reklamiraju kako imam dobro auto-apsurd-ovo moje pisanje nije za sve a ima nas i takvih,pa vecina nasih kozarcana vodi djecu dole-bilo gdje vaser i td.itd.trotuari uski....ili ce mo da letimo kroz carsiju....kozarac ima sezon i trebalibih se malo svi sa tim zabaviti....nikog da usmjerimo u pogresnom pravcu....sellam

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » pet srp 04, 2008 10:52 pm

Selam dobro nam je kakvi smo mi ????.
Da se drzimo pravilia ne bi trebali pravit zabrane, al to sto cinimo dole za ferije to je stvarno katastrofa parakiranje po trotuaru je svugdje zabranjeno i svi znamo koliko to kosta u mjestima gdje zaradzujemo pare
al u bosni mozemo sve.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

Besok71
Početnik
Početnik

PostPostao/la Besok71 » ned srp 06, 2008 6:11 pm

Selam.Tema vrlo aktuelna i zanimljiva ali realno gledano,Spider je vec rekao,tesko da se moze sta vise odraditi sto se tice zabrane,problem je u nama,da se razumjemo i ja sam taj koji parkiram po trotoarima,ali nabrojte mi u Kozarcu trgovine koje imaju vise od TRI parkinga za musterije???? Kako da odem u trgovinu da uzmem recimo dva paketa soka plus dvije-tri kese stvari ida to odnesem do parkinga u kalati a da mi one jadne kese ne popucaju ili da se opet parkiram na trotoaru.Ko je zadnjih sedmica bio u carsiji vidio je onu katastrofu od ceste,onakva nam i treba,nema jurnjave jer odose skupe alu feluge,moje pitanje:dali je u regulacionom planu asvaltiranje glavne ceste predvidjeno ili ce ovaj "magistralni"puti dalje biti krpljen ostatkom asvalta iz obliznjih novoasvaltiranih srpski sela.SELAM

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.