- Voznja kroz carSiju -

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

iiDa
Početnik
Početnik

- Voznja kroz carSiju -

PostPostao/la iiDa » ned pro 31, 2006 9:34 pm

:arrow: U vrjeme godisnjih odmora ( JUNI - JULI - AUGUST ) -

Da se stavi zabrana vOznje kroz carsiju od 19.00 - 00.00!

- Od slasticarne do stare baSte .. Najvise rad siigurnosti, djece i omLadiine jer narod vozi brzo i parkiraju se na trotoaru!

:?: Sad bi volila znati vase misljenje .. ?! Imatel vi ideja uvez tOga .. ?!

To bi bilo to od mene - Aida * Anel :lol:

JakupovicAdil
Početnik
Početnik

PostPostao/la JakupovicAdil » ned pro 31, 2006 10:35 pm

Sasvimsi upravu nadamse dasu mnogi za to vec odavno bili ali nikad nije kasno da dode do toga jasam predlozio mjesto za P PARKERING sve zavisi odnjih ali mislim da vec taj znak ima akose nevaram selam Kozarac

Gurabija
Početnik
Početnik

PostPostao/la Gurabija » pon sij 01, 2007 7:06 pm

Ja isto mislim ovo bi bilo sasvim pametno! samo neznam jel se to moze ikako srediti! Bil iko iz kozarca koje dole trenutno mogo nekako se raspitati ako je moguce ikako! Gurabija!!

StariGrad
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la StariGrad » uto sij 02, 2007 12:48 pm

..treba napraviti prvo alternativu (zaobilaznu cestu) ako se misli zatvoriti naprimjer put kroz carsiju (od slasticarne pa do strare baste), da li bi mogli to kroz kalatu napraviti ..nisam siguran! ..ali u svakom slucaju, ja sam takoder tog misljenja da treba voznju cestom kroz carsiju izmedu 19h-24h (juni,juli, avgust) u svakom slucaju zabraniti! ..sto u svakom slucaju trebamo jos napokon u kozarcu, to su parkrilalista i to sa naplacivanjem (a pare sto danemo za parkiranje, neka se koriste za daljnu gradnju naseg kozarca), onda strogo zabraniti parkiranje po trotuvar i to nonstop (znaci 365dana u godini),ne samo za ljetnu sezonu, jer nigdje nema na svijetu da se auta onako divlje ostavljaju po carsiji ko kod nas po kozarcu! ..i takoder trebamo paukove, znaci ko se bude i dalje parkiro po trotovaru ..od slepati ga, pa nek plati 50€ - 80€ kazne!

..ipak vecina nas zivi po zapadnom svijetu, pa ako se po zapadnoj evropi, sjevernoj americi i australiji znamo pridrzavati te kulture (znaci auto ne ostavljati svugdje, platiti parkiranje itd.) ..pa zasto nebi mogli onda i to i u kozarcu??

..pozdrav

iiDa
Početnik
Početnik

...

PostPostao/la iiDa » uto sij 02, 2007 6:35 pm

- Podpuno ti dajemo za pravO zato sto se slazes sanama .. i to za paRkiinge itddd .. to bi bila najbolja alternativaaaa .. aLii znal iko kOme bi se bilo najbOlje obratiti uvez toga za parkinge i kazne ?! .. osiim naravnO poliCiijii .. ali inaCe ?! ..

.. a put veC ima sto ide krOz Kalatu i izlazii gore na vRh carsije kod stare baste! :D

:!: Sellam Aida i Anel

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » uto sij 02, 2007 6:40 pm

Dok pojedinci ne odu u pemziju, nemamo se mi kome obratiti za tako nesto...Mislim konkretno na presjednika MZ Kozarac.

Nase je da se nadamo da ce da bude drugi bolji za dobrobit sviju!!!

biba
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la biba » sri sij 03, 2007 3:45 pm

....i PRIJE RATA JE VIKENDOM, BILA ZABRANA KOLIMA KROZ CARSIJU. ISLA SU ZAOBILAZNO KROZ kALATU OD DZEVAHIRA TJ, FONTANE DO BASTE........ZASTO I SAD NEBI MOGLO ??

(baned2)
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la (baned2) » sri sij 03, 2007 5:29 pm

Mislim da je to za sad nemoguce, sta ces sa onim koji zive u Carsiji, radnje i sluzbena vozila to bi morali stojati policajci gore i dole pa da imaju pregled ko smije uci a ko ne, ipak svako bi nasao neki razlog da prodje u tom periodu kroz Carsiju autom.

I ja bi volio da idemo u Korzo, ali sta ces kad nema dovoljno Paringa za sviju nas....

U Sanskom Mostu je to moguce, tamo vec postoji taka zabrana, mislim Postojala je 1999 sad neznam...

Sellam Aidi i Anelu..
I'am proud to by KOZARCANIN

Plave Ruze, Crni Konci naljepsi su Kozaracki Momci..

jakupovica
Početnik
Početnik

PostPostao/la jakupovica » pon sij 08, 2007 5:28 am

SELAM

Mujkan
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la Mujkan » pon sij 08, 2007 5:59 pm

Ja mislim da je to tesko izvodljivo jer nemamo bar dva velika parkplaca van carsije gdje bi se moklo propisno parkirati.Svakako sam protiv parkiranja na trotoarujer bi bar trotoar trebo biti cist da setaci mogu u miru setati.Mogli bi ovde napraviti kakvu peticiju u vezi ove teme pa se mozda ljudi iz MZ pozabavili ovom temom.Sellam.

Mase
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Mase » pon sij 08, 2007 6:55 pm

:lol: :lol: :lol:

DJ_Tadzic
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la DJ_Tadzic » pon sij 08, 2007 8:51 pm

za vrijeme ljetne sezone carsija je i tako prepuna pjesaka... navecer je mnogim auto vozacima i tesko kroz carsiju autom da prodju jer jednostavno previse raje po cesti seta i slicno... pa voze u tempu puzeva...mnogo bi brze kroz kalatu islo, ali onda bi se i kalata prepunila... a sad ima li mjesta za neko veliko parkiraliste u vrhu (iznad mjesne zajednice) i u dnu ( ispod Seen-a) carsije ???
a koliko znam vec i postoji neka zabrana za konjska kola,traktore ili nesta tako slicno ljeti... zar ne ??

sellam
slika

StariGrad
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la StariGrad » uto sij 09, 2007 2:23 am

..u svakom slucaju zabraniti parkiranje po tratuarima za cijelu godinu, jer je ono grozno kako izgleda! ..drugo, uvesti zabranu voznje kroz carsiju u mjesecu juni-juli-avgust od 18h-24h ..pa vidjeti onda kako stvari stoje! ..ali sto smo svi istog misljenja je da trebamo parkiralista (najbolje bi bilo dva, jedan u vrhu carsije a drugi dole kod krkica) ..mislim da smo tu slozeni svi!
Bosna Bosancima!

Sultanija
Početnik
Početnik

PostPostao/la Sultanija » uto sij 09, 2007 7:05 pm

Ja sam za bez price.
proslo ljeto me je tip zamalo u stvarnom smislu te rijeci zgazio ali niko se ni okrenuo nije
a da idem trotoarom nemogu jer izgleda kao na divljem zapadu

StariGrad
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la StariGrad » sri sij 10, 2007 2:29 am

Ja sam za bez price.
proslo ljeto me je tip zamalo u stvarnom smislu te rijeci zgazio ali niko se ni okrenuo nije
a da idem trotoarom nemogu jer izgleda kao na divljem zapadu
..dobro je da si vitre na vrijeme dao :mrgreen:
Bosna Bosancima!

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.