Selam Kozarac

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

Selam Kozarac

PostPostao/la Satko » pet pro 29, 2006 12:56 am

Meni je svejedno, ali stvarno mi ne ide u glavu da se na stranici s ovoliko clanova i ovoliko prisutnih poslije pola noci (European time), bas niko ne javlja po forumu. Ni ovih 5 tema sto su uvijek tu ni bilo koje druge.

Zna li sad neko objasniti zasto se forum samo cita, a slabo ili nikako odgovara? Nagradno pitanje za kafu i oranginu ;)

Ako je Edo R. razlog reci, ako sam ja reci i to, nece prst otpasti. Forum je da se pise, pa makar i par recenica.

Ja nikad nikog nisam upozoravao na gramatiku (ako je to), pa necu ni sada, napisi nesto Kozarac! .ebes tvrdo i meko ch! :)

Selam Kozarac i citamo se ;)
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

kemo
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la kemo » pet pro 29, 2006 1:32 am

Eh satko sad je skup lopova u carsiji nemaju vremena za nas,pa i nismo mi bog zna sta dijaspora je to.Selam svima.

Fazlic_S
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Fazlic_S » pet pro 29, 2006 1:58 am

Vrlo je tesko nesto napisati, jer se vecinom teme okrenu u prepucavanje. Oni sto nas mrzi jedva cekaju da to vide i zato pokusavam da neucestvujem u tim polemikama. Uvijek sam aktivan kad se nesto pozitivno desava a to jesu akcije za poboljsanje zivota u Kozarcu i okoline. Imamo toliko pozitivne snage i ljudi sto mogu cuda uraditi ali se samo trebamo ujediniti i jedne druge saslusati.

beny
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la beny » pet pro 29, 2006 12:58 pm

Ma bjez, bolan, kakvo pisanje............. :? Samo mi to jos treba, pa da mi se kakav chova natakne na grbachu..... :lol: .........Ovdje ne mozes ni usta otvoriti a da te neko iz coska ne mlacne vagirom......... :lol:
Bem ti diskusiju, kad se isukanim nozevima diskutira...... :!:
Da smo ovako ostri bili prema Vlasima '92, kao sto smo sad jedni prema drugima, eh gdje bi nam sada bio kraj............
Rijec sjece glavu brze od najostrijeg maca........

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sub pro 30, 2006 12:31 am

Svaka im čast ovim u kozarcu sad se dočepali ono malo dijasporaca štosu došli u kozarac pa ih gule do mile kože zato neimaju vremena da nam napišu bilo šte <<<postavili onu kameru ja mislim da u kozarcu non stop pada snijeg ejvala im briga i njihova kamera boljebi bilo daje sklone ako neznaju daje podese kako treba
K1l2cS3f1k

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sub pro 30, 2006 12:34 am

Kako su postavili Harisa i Tihica koda su se šlagirali na kozarac.ba
kad god upalim mislim dasu se oni izljubili aja nisam vidio hahahahah
K1l2cS3f1k

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sub pro 30, 2006 12:35 am

Tako itreba kad ovi u vladi nista nerade stobi radili ovi u kozarcu na stranici babababab
K1l2cS3f1k

Secko_K
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Secko_K » sub pro 30, 2006 12:40 am

Beni tisi potpuno u pravu evo vidi ti kad se insan razbrblja nezna stat ija eto stvarno pretjera sa pricom ali akomi ko zamjeri nek pokusa nekako i odmjeri hehehehe
ŽELIM VAM SVIMA SRETNE I BERIČETNE NASTUPAJUČE BAJRAMSKE DANE <
>BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN<
K1l2cS3f1k

satu19
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la satu19 » sub pro 30, 2006 1:02 am

Aferim. Selam Kozarac i Kozarcani i Bajram Mubarek Olsun.
786

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

carsija

PostPostao/la abazpoljak » sub pro 30, 2006 1:36 am

Lijepo je doc u svoju carsiju... Nek oni malo uzivaju, i mi bi da mozemo. Ne treba kritikovati, pa Bajram je. Bajram mubarek olsun i svako dobro u Novoj 2007.

merlin
Forum beg
Forum beg

Re: carsija

PostPostao/la merlin » sub pro 30, 2006 11:03 am

Satko,nisi ni ti ni Ramulic razlog zbog nejavljanja.Citamo vas rado iako ponekad idete na zivce.Mislim da imamo jednu malu grupu clanova koja rado pise na forumu dok druga velika grupa puno radje cita.Svadje na forumu sigurno nisu motivacija drugim da se ukljuce u diskusije nego ih moramo pokusati pridobiti sa nekim drugim sredstvima.Mozda bi trebalo teme o kojima se diskutuje cesce mjenjati,pokusati pronaci interesantne stvari za siri krug.Iskreno receno cemu bi se ja radovao a to je da se Kozarac malo "prosiri"jer Kozarac nije samo Kozarac nego su tu i Kamicani,Trnopolje,Kozarusa,Brdjani,Jakupovici i mnoga druga mjesta u okolini Kozarca o kojima se skoro nista nepise.Tek kad se nesto desi(izgori kuca,napravi asfalt,neko umre...) onda se ide nata mjesta pa se slika.Slike koje gledamo u jutarnjem su 95% samo iz Kozarca tj.uz carsiju i niz carsiju.Siguran sam dabi mnoge obradovalo i svoj komsiluk vidjeti i dabi puno radje napisali poneki komentar.Nije ovo moja kritika na administratore nego samo prijedlog da se dobije vise forumasa.Ako bog da pa budemo imali vise pretplatnika vjerujem da ce se naci i volje i vremena da se i to uradi.Svim forumasima a i svim citaocima lijepe bejramske dane i lijepu novu godinu.
Merlin

StariGrad
Trudbenik
Trudbenik

Re: Selam Kozarac

PostPostao/la StariGrad » sub pro 30, 2006 1:56 pm

Zna li sad neko objasniti zasto se forum samo cita, a slabo ili nikako odgovara? Nagradno pitanje za kafu i oranginu ;)
..mozda zato, sto ne postoje intersantne teme!! ..nonstop iste teme se vrte mjesecima ..bajram,paketici,donacija i slicno

..nove teme treba naci (stare takoder zadrzati), nesto sto ljude intersira, ljude koji su van kozarca (ipak je vecina nas jos uvijek van kozarca) ..naprimjer napravit nove teme; ..kako je ko prosao kroz logore i gdje je bio kad se kozarac granatiro i danas dosao tu gdje je (kratku pricu od sebi), ipak ta stradanja su dio naseg zivota i sigurno se kozarcani intersiraju za takve teme ili naprimjer napraviti temu kako i gdje napraviti parkrilalista u carsiji, da li naplacivati sto se ljudi parkiraju ili ne, ako da ..onda zasto upotrebijti te pare ..dali investirati za neke projekte sto ce nasem kozarcu dalje pomoci, dali trebamo isto uvesti paukove koji ce nam auto odslepati ako se parkiramo svugdje gdje nam je milo a ne samo na oderedenim parkiralistima, itd itd ..mislim da ima stvrano vise nego puno tema od cemu moze se i treba se diskutirati ..a ne samo od onim stvarima sto se vec mjesecima diskutira na ovome forumu, jer su stvarno postale dosadne vec!

..pozdrav

abazpoljak
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la abazpoljak » sub pro 30, 2006 2:23 pm

Potpuno se slazem sa Starim Gradom. Evo moj prilog, sta sam prvo uradio kad sam stigao u Ameriku. Samo sam gledao da da se docepam globusa. Kad sam uspio, stavio sam prst nad grad u koji sam stigao, okretao globus, i kad sam vidio da se nalazi na istoj geografskoj sirini kao i Kozarac, nekako mi je bilo lakse u dusi. Selam Kozarac

deni1976
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la deni1976 » sub pro 30, 2006 7:02 pm

Selam svima i bajram serif mubarek olsun.Ja volim da pisem ,ali kad nesto napisem na forumu onda se nadam da ce to neko i replicirati pa nije bitno pozitivno ili negativno.Mislim da je svrha javljanja u tomê i da li moje misljenje neko potpomaze ili nisam uopste u pravu.Uvijek sam bio za diskusiju dok je sa zdravim ljudskim razumom mozemo da pratimo.A sto se tice tema mozemo i sami da prilozimo onu koju smatramo da ce biti interesantna.ja cu svakako poslije preznika jednu pokrenuti jer ipak sad nas sve vise zaokuplja ova halabuka sadasnjeg vremena .Do tada... selam denijal

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.