AKCIJA-Bajramski Paketici

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

satu19
V.I.P
V.I.P

AKCIJA-Bajramski Paketici

PostPostao/la satu19 » pet ruj 15, 2006 4:17 am

Selam svima,
ovim postom na forumu bi zeljela da vidimo koliko ima zainteresovanih
za pokretanje akcije Bajramski Paketici da bi na vrijeme stigli odraditi akciju. Cisto informativno da vidimo da li ima zainteresovanih i kako i sta dalje se organizovati. Prijedlozi dobro dosli. Najvjerovatnije bi isli istim tokom kao i proslog Kurban Bajrama, putem Jetima, ako je Mase i ostali za. Bujrum.
786

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » pet ruj 15, 2006 7:08 am

Selam, drago mi je da je tema i na forumu, mislim da ne treba puno pametovati i izmišljati toplu vodu, imamo mjesec dana da iskupimo novac i da pripremimio podjelu. Podjela je najmanji problem a za novac samo trebamo reci koliko ce ko halalom dati...

od mene i [email protected] 50 KM....
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

negra
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la negra » pet ruj 15, 2006 7:17 am

cao satu
dobro je da si "nacela" temu, da se na vrijeme novac skupi i obezbijede paketici.mislim da je najbolje da se kao i prosle godine novac prebaci (koliko ko hoce i moze) na konto jetima a onda da mase (ako se slaze) kupi paketice dole. treba samo da se zna ko je zaduzen da kupi i podijeli paketice da ne bude zbrke.
pitanje za masu i daala: jeli ok za nas svicere da daalu prebacimo pare na konto, ili vam je jednostavnije da pare idu direkt na konto jetima? ( to govorim zbog prozenta koji banka uzima kad se placa u stranoj valuti).

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub ruj 16, 2006 4:13 pm

Evo vidim da se slabo odgovara za akciju bajramski paketici, a bilo bi lijepo kad bi mogli opet podjeliti djeci paketice. Ja sam uvjek za akciju i od mene i moje familije ako bogda imate 50 eura. Vazno je da zapocne akcija makar sa spiskom koliko ce ko halaliti a nekako cemo se dogovoriti oko daljnjeg toka, posto Mase nam se nesto ne javlja ali ja sam siguran da je on za akciju, pa zato lako cemo organizovati sa uplatama. Uplate bi se mogle kao i uvjek uplacivati na vise destinacija radi lakseg sprovodjenja akcije. Za odradjivanje akcije u Bosni mislim da ekipa koja je i prosle godine izvela zavrsnicu akcije mogla bi to takodje ponoviti jer su uradili pesprijekorno. Eto toliko od mene stojim uvjek na raspolaganju. Selam svim mojim kozarcanima i kozarcankama bosancima i bosankama ma gdje bili. Ferid - leka
Naljepse je tamo gdje se covjek rodio.

[email protected]
Klub pisac
Klub pisac

PostPostao/la [email protected] » sub ruj 16, 2006 4:19 pm

[email protected] KM
-Ferid & fam. 50 €
...

Silda2_Suad
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Silda2_Suad » sub ruj 16, 2006 5:29 pm

od mene 50chf...od srca i sa halalom.
WHERE WE EVER BEEN!!

[email protected]
Klub pisac
Klub pisac

PostPostao/la [email protected] » sub ruj 16, 2006 5:43 pm

[email protected] KM
-Ferid & fam. 50 €
-Silda2_Suad 50 CHF
...

tatatatira...

negra
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la negra » sub ruj 16, 2006 7:02 pm

od mene 50 chf

[email protected]
Klub pisac
Klub pisac

PostPostao/la [email protected] » sub ruj 16, 2006 8:19 pm

[email protected] KM
-Ferid & fam. 50 €
-Silda2_Suad 50 CHF
-negra 50 CHF
...

nn
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nn » sub ruj 16, 2006 9:43 pm

[email protected] KM
-Ferid & fam. 50 €
-Silda2_Suad 50 CHF
-negra 50 CHF
-nn 40 $

[email protected]
Klub pisac
Klub pisac

PostPostao/la [email protected] » sub ruj 16, 2006 9:50 pm

thx

slika

wave

wewewe KOZARAC.BA thumbup

Mase
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Mase » sub ruj 16, 2006 11:47 pm

Žao mi je što niste čitali sve komentare na Å vabinom javljanju za paketiće a bilo ih je Bogami 2. Malo šale, tamo sam reko da su Jetimi spremni za ovu akciju i da sva ekipa u Bosni čeka spremna. Nema nikakvi promjena i netreba da ih bude, kao što Ferid veli jer je poso uradzen posljednji put bez greške. Å to se tiče računa na koje možete slati novac: Naš račun Jetima, na račun Daala ako vam je lakše, kod Zinajde direkt u Kozarac i u Americi imamo račun kod naše Sabine ( satu 19 ). Obečani novac je samo koplikacija za nas, napravičemo spisak donatora na našoj stranici za novac koji je stigo. Maše.
Ono sto vam Poslanik donese, to uzmite, a ono sto vam zabrani, ostavite!

satu19
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la satu19 » ned ruj 17, 2006 2:06 am

Selam Alejkum,
vidim 149 citanja i 11 odgovora, konkretnih donacija 5.
MashAllah!
Da se i ja dodam na listu konkretnih donacija:
Sabina $100
Svi koji su u Americi i zainteresovani su da doniraju, mogu mi se obratiti na e-mail private poruku na stranici.
Ja vjerujem da imamo svi sasvim dovoljno vremena da se organizujemo i zaradimo koji sevap, darivajuci nase najmladje na kojima svijet ostaje.
Da vas sve Allah dz.s. nagradi i upise u kabul ovaj cin kao dobro djelo, amin. Selam
786

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » ned ruj 17, 2006 7:27 am

Evo htio bi da se prvo izvinem Masi jer stvarno nisam procitao komentar na jutarnjem pa sam stoga i napisao svoj na forumu.Htio bi samo reci Masi svi koji se upisu na listu barem do sad je bilo nisu bili dase nisu odazvali sa tim tako da tu nema nikakvih komplikacija zato neka nas na spiskovima i nek se mi upisujemo a i pare za paketice ce poceti polako stizati.To kazes da ce bti lista na JETIMIMA hvala bogu neka al ova lista je po mome isto dobra jer ovde imamo vecu posjetu a kad bi se moglo i na druge nase stranice staviti bilo bi dobro jer sto siri medij vise je i citanja i odma raja vise i zna. Nemoj te me shvatiti da tezim za nekim spiskovima ali shvatite da se ponekad i to gleda ,da je nekome drago vidjeti isto njegovo ime na spisku,pa zato neka mi ovako nastavimo i akobogda bude ovako kako smo krenuli ELHAMDULILAHI- AMIN

SELAM Ferid-leka

svabo
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la svabo » ned ruj 17, 2006 7:41 am

[email protected] KM
-Ferid & fam. 50 €
-Silda2_Suad 50 CHF
-negra 50 CHF
-nn 40 $
-Sabina 100$
...
"Svi se Allahovog uzeta cvrsto drzite i niposto se ne razdvajajte."

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 23 gosta.