OZONE Radio DJ

Ovdije ide sve sto je vezano za Kozarac

Moderator/ica: Aaly

AdsBot [Google]

cao

PostPostao/la AdsBot [Google] » pon svi 15, 2006 4:19 pm

Za headset nebrini imam to sve 5 zvucnika mi je zakacito za com. web cam a imam i posebno mic prikopcan samo program mi posalji pa ono subotom i nedjeljom bi mogao pomalo da pomognem kad vi spavate .

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » čet svi 18, 2006 11:54 am

Program : Radio Ozone

Ponedeljak - Cetvrtak

00:00 Noćni muzički program
06:00 Prvi dio jutarnjeg programa (najava,vremenska prognoza, vjesti - Radio Mir)
06:30 Nastavak jutarnjeg programa
09:00 Vijesti
09:30 Nastavak jutarnjeg programa
12:00 Popodnevni program uz Stranu muziku (Pop, Soul, R&B, HipHop, Rock)
17:00 Yu rock program muzike
20:00 Nocni program radio ozone, Narodna muzika, zabavna muzika, muzicke zelje, pozdravi preko chata
23:00 Muzika za laku noć
24:00 Odjava programa

Petak :

06:00 Prvi dio jutarnjeg programa (najava,vremenska prognoza, vjesti - Radio Mir)
09.30 Nastavak Jutarnjeg programa
13:00 Vjerski program
16:00 Poslije podnevni program uz Stranu muziku (Pop, Soul, R&B, HipHop, Rock)
17:00 Yu rock program muzike
20:00 Nocni program radio ozone, Narodna muzika, zabavna muzika, muzicke zelje, pozdravi preko chata
23:00 Muzika za laku noć
24:00 Odjava programa

Subota - Nedelja

09:30 Nastavak jutarnjeg programa
12:00 Popodnevni program uz Stranu muziku (Pop, Soul, R&B, HipHop, Rock)
16:00 Poslijepodnevni program radio ozone , Narodna muzika, zabavna muzika, muzicke zelje, pozdravi preko chata
02:00 Odjava programa

Napomena, vjesti jos nismo organizovali ali bit ce sredeno kroz par dana.
Izmjene i dopune su moguce
slika

(baned2)
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la (baned2) » čet svi 18, 2006 4:39 pm

The Power of Music...Radio OzonE.. :wink:
I'am proud to by KOZARCANIN

Plave Ruze, Crni Konci naljepsi su Kozaracki Momci..

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » ned svi 28, 2006 1:37 pm

Aaly je jednom prilikom uzivo izjavio da na radiju nece biti turbo folka i ostalog sunda odnosno smeca na reportoaru.Imam osjecaj da se reportoar mjenja i da se situacija odnosno programska sema otima kontroli.Prije par dana tresti Lepa Brena za koju se nema sta reci jer svi znamo koje ona.Danas opet lomi neka "pevaljka" naravno na brekavici,a poslije nje na mala vrata nam se uvuko i Bora Corba.Prosverco se uz "dugmice"i zajedno sa Bregom u duetu nam otpjevo "takvi smo mi srbi kad nas zasrbi".O Bori se stvarno nema sta pricati a za one koji neznaju samo da napomenem da je tokom rata u Bosni snimio duet sa Bajom -knindzom u kojem refren ide ovako:"cuti,cuti Mujo ubicu te ja".Moje kritike su dobronamjerne i nadam se da vise nece biti ovakvih propusta u odabiru muzike.Mozda bi bilo dobro postaviti neku anketu gdje bi slusaoci mogli da naprave odabir muzike jer radio bez slusaoca netreba nikome. :!:

[email protected]
Klub pisac
Klub pisac

PostPostao/la [email protected] » ned svi 28, 2006 2:55 pm

Kritike su na mjestu, Glavni urednik i dj-i ce na iducem Skype sastanku to razmotriti i povuci adekvatne mjere ;) Izabracemo i muzike urednike, a ovom prilikom pozivamo vas da postavite listu grupa i pjevaca koji su za out ili in

DJ_Tadzic
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la DJ_Tadzic » uto stu 14, 2006 2:09 pm

neckoch: Ovo "mi" se zna na koga mislim, hvala Bogu pa nismo svi isti.
1:24 pm
neckoch: Negra pusti bolan to, neka se pusta sta hoce, svako svoje zna. Mozda treba Admin da postavi video-snimke kad su na prvim cetnickim linijama pjevali borcima. Nek je rahmet dusi nasim sehidima, oni su se protiv njih borili a mi ih podrzavamo
1:24 pm
beny:
12:17 pm
beny: MEHO, GASI TU MUZIKU!!!!
12:16 pm
sedra: Nema niko nista protiv Robija pravije to momak samo izgleda da voli snase ali staces i menisu drage kad ih gledam onako razgolisane ali ipak ima nesto jace od toga a to su nasi SEHIDI
11:09 am
---------jasna---med: PA I STRANA MUZIKA KAD JE SLUSAMO NIJE MUSLIMANSKA ISTO KE VLASKA .. MENI LICNO NESMETA KO STA SLUSA -- JA UGASIM RADIO KAD MI SE PIJESME NESVIDZAJU-- PA STA CE TE STO LJUDI STO CUDI. LICNO ZA ROBIJA MISLIM DA MU STVARNO NIJE LAKO SA NAMA TREBA NAS BRATE TRPITI-- SRETNO ROBY
11:04 am
sedra: Nedaj se Negra svi smo uz tebe imas nasu podrzku kad je dj tu nema pjevaca preko drine i gotovo
11:01 am
Emira_sara: U pravu si negra
10:54 am
negra: Ispade da samo meni smetaju vlaske pjesme. Nista protiv dj licno, samo mislim da je sramota da se pogotovo u Kozarcu slusa ova muzika. Ali ako vama ne smeta....
10:03 am
fila: Ajde necete se prepucavat zbog Vlaha zar je nekom muslimanu prici Vlah da kori svog muslimana sramota kako neki razmisljaju
9:50 am
Edo2205: 79202 ti eliminisi njih iz svoje avlije pa onda dodzi u tudzu a pusti momka nek radi svoj posao i reci svom malom da nepusta takve a i sam znas gde
3:46 am
Kozarcanin: Roby nedaj se, vecina je prezadovoljna stobom. Nastavi dalje rad i uzivaj, pozdrav od EKIPE
12:53 am
Iznogud: "Ko igra za raju i zanemaruje taktiku zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku'', Tadzicu pusti raju bolan, de ti pusti nesto za svoju dusu.
12:45 am
joldicmirjana: hiljadu ljudi hiljadu cudi a jedan DJ
11:38 pm
79202: kakav je problem eliminisati cecu,corbu,knindzu i ostala govna???
11:16 pm
mase: Izgubili smo dobrog djecaka DJ je dobar momak, pogrijesili ste... Mase
10:54 pm
stari_grad: hm, ne znam sto se puno raje buni za muziku, ako se busta baja, ceca ili sta ja znam koji drugi pjevac... u kozarcu u koji kod kafic/disko udzes, svagdje se to slusa, sto onda nebi i na ovom radiu slusali... meni vise smeta kad neko od njih gostuje u kozarcu i nas narod ih opet ide gledati... selam
10:49 pm
Mujkan: ma stari pusti to kraju nek slusaju drugi radio ako im se neslusa sta pustas
10:20 pm
DJ_Tadzic: i nece vise biti selma...nikad niko zadovoljan..stosam pusto pusto sam... nadjite si drugog...ili nek vam server pusta..sellam
10:05 pm
selma_norway : budi te zadovoljni sto ikako imate dj.. ako se tuzite nece nikako biti dj:ea
10:00 pm
negra: sad dragana mirkovic - allahu dragi
9:37 pm
negra: dj sklonjaj ba cetnikusu
9:34 pm
negra: e neka nama dj pusta cecu

vise necu pustati na kozarac.ba muziku,nikad zadovoljiti,evo sinoc sam pustio megamix od 2 sata dok sam tipao nesta za skolu i nasila jedna pjesma od cece i odmah uzbuna,kad im god pjesma nepase odmah po tracari pisu pa mene sram kad aaly ili svabo procitaju jer vjeruju sta pise, ja ponekad i neslusam sta im pustam,nemogu uvijek da slusam,pa se omaknu pjesme...i kad su clanovi razne pp slali ignorirao sam ih,i dalje nastavljao i pustao narodnu iako taj muzicki pravac toliko nevolim,pored skolski obaveza sam se i trudio uvijek da dodjem i ispunjavam muzicke zelje ,da skidam razne pjesme... i bezbroj sam puta zbog toga dobio viruse i gubio podatke na pc-u.trudio se da raja jos jedan razlog vise imaju da dodju na kozarac.ba.sad su kao svi veliki muslimani a neznaju ni bismilu.Ako ste svi toliki vjernici zasto uopste slusate muziku?? prema Islamu muzika je haram. i kao neslusaju srbe,nece da slusaju milu kitica jer je srbin i pjeva narodne,ali hoce da slusaju Riblju corbu ili mladena vojicica tifu jer je kao rock..tu im nesmeta sto su pjevaci srbi.A da li ste ikad mene culi da pustam nacionalisticke pjesme ?? ja ikad pustam razne pjevace/pjevacie pustam vesele pjesme.a sto se mene tice nek server pusta muziku ,nadjite novog dj-a ili skroz ugasite radio,malo mi je zao jer sam prvi bio koji se je prijavio da pustam i koji je do kraja ostao,ali od neke tacke se nemoze vise zbog nekih pojedinaca...

Hvala svima koji su me podrzavali.... Sellam

p.s Upravo server pusta Acu Lukasa-treca casa... 12 slusaoca... znaci nesmeta kad server pusta srpske pjevace/pjevacice nego samo kad ja pustam muziku.....
slika

satu19
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la satu19 » uto stu 14, 2006 2:18 pm

vise necu pustati na kozarac.ba muziku,nikad zadovoljiti,evo sinoc sam pustio megamix od 2 sata dok sam tipao nesta za skolu i nasila jedna pjesma od cece i odmah uzbuna,kad im god pjesma nepase odmah po tracari pisu pa mene sram kad aaly ili svabo procitaju jer vjeruju sta pise, ja ponekad i neslusam sta im pustam,nemogu uvijek da slusam,pa se omaknu pjesme...i kad su clanovi razne pp slali ignorirao sam ih,i dalje nastavljao i pustao narodnu iako taj muzicki pravac toliko nevolim,pored skolski obaveza sam se i trudio uvijek da dodjem i ispunjavam muzicke zelje ,da skidam razne pjesme... i bezbroj sam puta zbog toga dobio viruse i gubio podatke na pc-u.trudio se da raja jos jedan razlog vise imaju da dodju na kozarac.ba.sad su kao svi veliki muslimani a neznaju ni bismilu.Ako ste svi toliki vjernici zasto uopste slusate muziku?? prema Islamu muzika je haram. i kao neslusaju srbe,nece da slusaju milu kitica jer je srbin i pjeva narodne,ali hoce da slusaju Riblju corbu ili mladena vojicica tifu jer je kao rock..tu im nesmeta sto su pjevaci srbi.A da li ste ikad mene culi da pustam nacionalisticke pjesme ?? ja ikad pustam razne pjevace/pjevacie pustam vesele pjesme.a sto se mene tice nek server pusta muziku ,nadjite novog dj-a ili skroz ugasite radio,malo mi je zao jer sam prvi bio koji se je prijavio da pustam i koji je do kraja ostao,ali od neke tacke se nemoze vise zbog nekih pojedinaca...
Hvala svima koji su me podrzavali.... Sellam
p.s Upravo server pusta Acu Lukasa-treca casa... 12 slusaoca... znaci nesmeta kad server pusta srpske pjevace/pjevacice nego samo kad ja pustam muziku.....
Iznenadio si me sa ovim sto sam boldirala u tvom tekstu sto citiram.
Veoma prijatno da dodam, jer vidim da si pametan momak.
Na ostalo nemam komentar, jer ne slusam muziku.
786

djandji
Početnik
Početnik

PostPostao/la djandji » uto stu 14, 2006 3:06 pm

Stvarno mi je zao sto neki ljudi samo gledaju ne bi li nasli dlaku u jajetu, niko se nije zapitao da li su Ceca i co. pustani namjerno.

Glumi se neki veliki patritizam, smjesno u sustini.

Prvo trebamo da sebe i oko sebe pogledamo i da u svojoj avliji malo pometemo, prije nego predjemo u komsijinu avliju.

RAMBO
Početnik
Početnik

PostPostao/la RAMBO » uto stu 14, 2006 3:23 pm

Selam Alejkum dragi nasi DJ-ji ja mislim da ste vi oni koji pustate muziku po zelji vasih slusalaca?
Nije sigurno da se meni svidza svaka pjesma koji vi pustite,ali zato ima jedno malo dugme pa ja mogu da ugasim ili zavrnem dok ta pjesma(pesma)ne prodze.
Vi ste pravi momci samo napred i puno srece u radu zeli vam vas slusalac iz Skandinavije.
ZNACI NE PASE PJESMA UGASIM RADIO NA PAR MINUTA I OPET PONOVO S NASOM RAJOM!!!

DJ_Tadzic
Trudbenik
Trudbenik
Kontakt:

PostPostao/la DJ_Tadzic » uto stu 14, 2006 3:31 pm

Selam Alejkum dragi nasi DJ-ji ja mislim da ste vi oni koji pustate muziku po zelji vasih slusalaca?
Nije sigurno da se meni svidza svaka pjesma koji vi pustite,ali zato ima jedno malo dugme pa ja mogu da ugasim ili zavrnem dok ta pjesma(pesma)ne prodze.
Vi ste pravi momci samo napred i puno srece u radu zeli vam vas slusalac iz Skandinavije.
ZNACI NE PASE PJESMA UGASIM RADIO NA PAR MINUTA I OPET PONOVO S NASOM RAJOM!!!

rambo... ima samo jedan redovan dj koji je pustao a to sam bio ja,na pocetku ih je bilo vise,ali prestali da pustaju... evo vidim da i server jos bolji posao odradjuje , 23 slusaoca...

samo jedno mi je zao a to je da niko od nas nikad nemoze biti zadovoljan uvijek se trazi dlaka u jajetu ko sto djandji kaze....
i isto nemogu da shvatim kako su neke osobe intolerantne,kao budu na zapadu i svijetski ljudi ali opet nemaju razumjljevanja....

p.s. na radiju je Novica Zdravkovic.... sellam
slika

alisa71
Početnik
Početnik

PostPostao/la alisa71 » uto stu 14, 2006 3:35 pm

Dragi Robby,

samo ti pustaj sta imas.....nemoj se uzrujavati zbog pojedinaca koji nisu zadovoljni nisam ni ja uvijek zadovoljna izborom pjesama ali kao sto Rambo veli ugasim radio i nemam komentara,kome se ne svidja neka ne slusa....ima drugi radio.........tu smo da se druzimo i zabavljamo a ne da se prepiremo.......sellam svima

suadd
Početnik
Početnik

PostPostao/la suadd » uto stu 14, 2006 3:40 pm

Rijetko slusam radio ali mislim da nije posteno osuti rafalnu paljbu po DJ-ima.Pregledajmo sta kod kuce imamo na CD,DVD i ostalom.Sigurno puno cudnih stvari nebosanskog porijekla.
Najzad postoji nacin na koji mozemo i trebamo da izrazimo i zadovoljstvo i nezadovoljstvo.
Malo tolerancije i zdravog razuma ne smeta nikome
Zar bas uvijek moramo ostro i na prvu?

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » uto stu 14, 2006 4:20 pm

I pored svog posla robi je odvojio svoje vrjeme da pusta radio na kozarac.ba. Iako privatno ne slusa nista od toga sto je pustao na radiju nije mu bilo tesko ispunjavati vase zelje i skidati nove pjesme.

Neznam sta se desava ovdje sa nama svi kao velike patriote i veliki muslimani, cudi me samo ko puni esin bazen kada dodu pevaci. Zasto su čamije prazne na ljeto dok se u kaficima do rano ujutro orgija. Zasto se uopste slusa muzika kad smo toliko veliki muslimani ? U frizideru svinjetina i piva a smeta kad se na radiju oglasi ceca i to greskom. Kad smo tolike patriote sto se ne vratimo svi u Kozarac sto ne bacimo Svicarski pasos na kojem je krst ? Mogao bi nabrajati i dalje al dosta sam rekao

Lako se ovdje ispucavati na robija zasto se niko nije javio da preuzme radio i da mu malo olaksa posao
Od pocetka na Ozonu patimo od tog izbora muzike za pustanje, zelimo svima ugoditi. Prebiramo sto je bolje moguce ali se ipak nekad potkrade pokoja pjesma i onda ko da se jedva ceka da se ima sta za pisati. Kako smo mogli ? Sta nam je jel se palimo na snase ?

Ovo ovako nisam ocekivao stvarno nije fer, razmislit cu da ugasim skroz radijo. Ti 10 do 15 slusaoca sto su stalno na radiju mogu naci i neku alternativu radio stanica ima ih na internetu mali milion, ali morat ce te priznati da ni jedna od tih stanica nece ispuniti vase zahtjeve.
slika

Mujkan
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la Mujkan » uto stu 14, 2006 5:49 pm

Kolko vidim aktivni smo na forumu kad su vruce teme i kad se po meni zbog nicega dize ovolika prasina.kao sto RAMBO rece sto mi pase slusam sto nepase zavrnem i rjesen problem.Ako je tako crno kosto neki ovde pisu samo bi ih pito sto dole izlaze po kaficima jer u svakom svira i muzika preko drine il idu na pijacu jer i tamo svaki drugi stand pusta tu istu muziku.Zao mi je sto je ovo ovako sto se prepucavamo ovde i nampadne mi odmah moj imenjak(Emir Hadzihafizbegovic)kad kaze"da smo u dobru samo malo jedni prema drugima ko u zlu gdje bi nam bio kraj".Sellam svima.

79202
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la 79202 » uto stu 14, 2006 6:02 pm

Edo2205: 79202 ti eliminisi njih iz svoje avlije pa onda dodzi u tudzu a pusti momka nek radi svoj posao i reci svom malom da nepusta takve a i sam znas gde

:?: :?: Koja bolan avlija, koji mali????Sta ti Edo buncas....Zar je Kozarac.ba neka tudja avlija???Edo ocito si pobrko pojmove, ljude i dogadjaje..I jos nesto,radio ozon sam odavno prestao slusati kad sam cuo neke pjesme a fala Bogu na netu ima mali milion stanica pa ko sta voli neka slusa.Kvalitet radija ogleda se u broju njegovih slusalaca.Pogledaj koliko prisutnih clanova ima na stranici(plus clanovi sa nekih prijedoracki stranica) a samo 10-15 slusa radio.....Neka admini i dj odluce kako ce dalje jer se ipak nemoze svakome ugoditi...Pozdrav svima i puno srece i napretka radio ozon-u zelim u buducnosti...

Natrag na “Kozarac sve o Carsiji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.