Za ljubitelje sporta

Sama rijec kaze vicevi in here !!

Moderator/ica: Aaly

nn
V.I.P
V.I.P

Za ljubitelje sporta

PostPostao/la nn » čet lis 12, 2006 10:12 pm

Biseri YU komentatora:

Milojko Pantic:
* (Nekim je cudom prenosio utakmicu odbojkaske reprezentacije Jugoslavije. Kamera polako izostrava sliku sa vrha dvorane, iz pticje perspektive vide se igraci kako se zagrejavaju i on ce):
"Dobro vece prijatelji FUDBALA!" (Tada nastaje pauza od dobrih 15 sekundi i on nastavlja): " ... i ostalih sportova."

Dusko Korac:
* "Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite, je snazni momak, Dzon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima."

Zvonko Mihajlovski: "Cudno dodavanje - jako i nikome!"

* (Gimnastika): "Pa pogledajte dragi gledaoci ovo telo! Boginskaja je najvisocija od svih gimnasticarki i vidi se to na njenoj izduzenoj figuri. Jednom recju - ZENA!"

* (Spanija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zasluzujete takvo prezime ..."

* (Arsenal - Ajaks): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede,
ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje sledece:
22. minutes, 10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantica: "U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"

Vladanko Stojakovic: (Na utakmici Keln - Crvena zvezda):
"Polster, Polster ..." (pa se onda gusi u dimu cigarete i 15 sekundi kasnije): "Da vidimo sada zasto su se igraci Kelna kao po komandi svi povukli na svoju polovinu ... Ah, da, to je 1 : 0 za njih."

* (Jugoslavija - Engleska, koju smo igrali odlicno, a opet izgubili 2 : 0.
Katanec vuce loptu izmedzu dva Engleza koji se sudaraju glavama, obojica lome arkade i krvare): "Katanec, Katanec ... Hahahahahahahhahahahaha!!!!!"

* (Slow motion posle sanse) "A evo sada identicne situacije!"

*"Drulovic ulazi u sesnaesterac i ... "Padni TU!!!!!!"

* "Zadovoljio je trenera i zato sada igra."

* "Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak igraca oba timova."

* "Sudija danas nije delio pravdu vec mnozio nepravdu."

* Prepun stadion Partizana, 50.000 ljudi: "Zamislite, 100.000 dlanova! "
* "Brazilska odbrana - planinski venci Siera Madre! "
* "To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica."
* (Lopta se natakla na siljak na ogradi i pukla): "I lopta je sada pukla
kao staklena kugla od porcelana."
* "Kakav predivan pogodak!!! U fudbalu se dogadzaju mnoge lepe stvari.
(Pocinje usporeni snimak gola): "I podjimo zato sada uz pomoc magnetoskopa u potragu za lepim!"
* "Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina Celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalsku predstavu!"

* (Barselona - Real): "Stoickov je fudbalski genije i nista vise!" (onda,
predah, valjda je razmislio sto je rekao) "A kada je neko fudbalski genije,
onda je sve!"

* (Finale Kupa SCG, Zvezda - Sartid): "Prelazni pehar koji ostaje zauvek"
* "Taj pogodak je bio tajni savez lopte, Larsonove noge, i okvira gola."

Jordan Ivanovic: "Sto bi reko nas narod - deja vu!"

Galic (uvek govorio u stihovima): "Loptu ima Zajec zeko, Dinamovo med i mleko"

Srdjan Knezevic: "Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja ..."

* (Olimpijada, gimnastika. Takmicarka je preskakala kozlic i gadno pala
povredivivsi clanak i ruku! Knezevic je skoro placnog glasa rekao): "Jadna
devojcica! Pa, ko ce je razumeti ako necu ja!!??"

YU radio: "Prejaka je ovo lopta za Savicevica, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."

Marjan Sedlacek: "Kada Jestratijevic ovako sutne slobodno bacanje, ili ga pogodi ili promasi ..."

Mladen Delic: ( - Holandija, rezultat 1 : 1 pred kraj utakmice) "Ako se utakmica zavrsi 1 : 1, igrace se produzeci, pa ako i onda ostane nereseno, nova utakmica ce se igrati u sredu ... Jao, pa ja imam avionsku kartu za ponedeljak ... Da li ce oni meni da dozvole da promenim kartu .. Kako cu ja da se vratim?"

Slobodan Sarenac: (Jugoslavija - Turska, finale EP u kosarci 2001): "Ni majka mu za ovo ne bi sudila licnu gresku"

Vlada Olic: (1998. NBA finale, Juta - Cikago) "Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih."

Milka Babovic: "Camac je tako, tako, tako ... tako lako prevozno sredstvo"

Dusan Memedovic: (Mart 1999, boks Holifild - Luis): "Svi se iskreno nadamo da ce i sam mec potrajati bar koliko i ovo izvodjenje americke himne."

Boris Mutic: (SP Italija 1990, ©panija - J. Koreja): "Micel! Treci zgoditak! Zasluzio je da mu kazemo cijelo ime. Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Micel!"

Bratislav:
* (Jugoslavija - Slovenija, Euro 2000) Pri rezultatu 0 : 3: "Jos 25 minuta mucenja na ovoj stolici, prvenstveno za mene, a sto se vas tice izuzetno lako mozete preci na neki drugi kanal i odgledati neku spansku seriju ili nesto drugo sto ce sigurno biti zanimljivije za vas."

* (Doticni komentarise igru Katalinskog):
"Ko je njega uopste i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je
poslednji covek kojeg bi JA pozvao da igra ..."(Sledeci dan, protiv Spanije, pobedili smo 1 : 0): "Ne vidim od ljudi koji su ispred nas ... pardon ... mislim da je gol postigao Katalinski." (Minut nakon gola): "Bravo Katalinski, to je pravi covek za reprezentaciju, njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas nas spasitelj!"

* "Jos uvek niko nije obradovao semafor, tamo je i dalje 0 : 0."
* "Dok su bile reklame, nista nista propustili, nastavila je onako kako je i krenulo - ocajno."
* (Reditelj zumira Ronaldovu mindjusu): "Sreca sto je Ronaldo fudbaler, inace, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!"

* "Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja."
* "Sto bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj Dancima ni kad darove nose!"

* (Vaterpolo utakmica): "U bazenu plivaju necije gacice, pa da vidimo cije su ..."

merlin
Forum beg
Forum beg

Re: Za ljubitelje sporta

PostPostao/la merlin » pet lis 13, 2006 8:56 pm

Hvala NN,od srca sam se nasmijao a i podsjetio lijepih vremena Mladena Delica,Pantica i ostalih dok je jos u bivsoj Jugi sve bilo lijepo.

nido2
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la nido2 » pet lis 13, 2006 11:07 pm

Ma, di nadje sve to. Ocito je, ponekad, zbilja smjesnija i od vica.
Odvojimo istinu od lazi!

Natrag na “Vicotheka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.