Mahane na stranici

Ovdije ide sve vezano za nas rad i rad stranice

Moderator/ica: Aaly

Satko
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Satko » uto pro 05, 2006 9:52 pm

Ja ne mogu skinuti film o Kozarcu, a bas mi se gleda...
"Ima Bosne, beglerbeze i Bosnjana u njoj! Bili su prije vas i, ako Bog da, bit ce i poslije vas!" - Husein beg Gradascevic

"Ovako nesto je trebalo dozivjeti ali je jos bolje ovako nesto prezivjeti!"-dr. Eso Sadikovic, logor Omarska

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » uto pro 05, 2006 10:13 pm

Ja ne mogu skinuti film o Kozarcu, a bas mi se gleda...
stavio sam ti komentar uz vjest da sad ne ponavljam
slika

beri
Početnik
Početnik

PostPostao/la beri » čet pro 07, 2006 3:52 pm

Evo da i ja dodam ma nije mahana nego neka greska garant kod mene na pc,po prvi puta reko hajd da snimim jedan film ,i sta mi se desi pred sami kraj snimanja ,blokira mi se kopjuter ,zasto ?? par puta sam snimala isti i opet sve isto ...dali je greska moja ili neznam cija ??
hvala
BeRi

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » čet pro 07, 2006 4:50 pm

Evo da i ja dodam ma nije mahana nego neka greska garant kod mene na pc,po prvi puta reko hajd da snimim jedan film ,i sta mi se desi pred sami kraj snimanja ,blokira mi se kopjuter ,zasto ?? par puta sam snimala isti i opet sve isto ...dali je greska moja ili neznam cija ??
hvala
Mozes li mi reci koji je film u pitanju i jeli uvjek na istiom mjestu prilikom skidanja film zablokira. Mozda nam moze jos neko javiti ako ima slican problem. Filmove ne skidam na svoj computer nego ih direktno prebacivam na server zbog spore internet konekcije koju imam kod kuce. Tako da nisam sve filmove licno istestirao a moguce je da je doslo do greske prilkom prebacivanja na server. :roll:
slika

beri
Početnik
Početnik

PostPostao/la beri » čet pro 07, 2006 11:30 pm

Čuvar plaže u zimskom periodu...taj film sam snimala,medzutim kad stigne do 92 % otprilike mi se sve na komjuteru zablokira itd..

hvala
BeRi

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » pet pro 08, 2006 3:46 pm

Čuvar plaže u zimskom periodu...taj film sam snimala,medzutim kad stigne do 92 % otprilike mi se sve na komjuteru zablokira itd..

hvala
Skinuo sam film i radi mi bez problema upravo ga gledam
slika

beri
Početnik
Početnik

PostPostao/la beri » pet pro 08, 2006 5:59 pm

:lol: eh hvala na odgovoru ,ma moracu i ja ponovo pokusati da snimim,mozda je greska kod mene na komjuteru ..
izvini sto sam dala lazni alarm he he ,ali kod mene je greska
BeRi

iznogud
Forum manijak
Forum manijak

PostPostao/la iznogud » pet pro 08, 2006 6:42 pm

Cao Beri,

Mozda nemas dovoljno prostora na disku?
Da Bog da crk'o rock-n- roll kad ga svako svira.

beri
Početnik
Početnik

PostPostao/la beri » pet pro 08, 2006 6:59 pm

mah nisam odma ni snimala na disc... :roll:
BeRi

Edo2205
Početnik
Početnik

PostPostao/la Edo2205 » sub pro 09, 2006 11:17 am

Svejedno i je radite sta hocete pisem poruke ALLY odgovra 23 dana nisam mogao uci radi cega kad god kliknem na stranicu www.kozarac.ba 71.205.122.200 neznam zasto ili mi stoji samo kod Vas the Page not display vratio sam se 25 godina unazad nisam nikom pogresio nista samo izgleda sto branim Bushov truhli sistem al najgoreje je sto ja nemaam prijatelja. AL samo se pitam zasto ste bas takvi imaj oraz i nedaj gadodze ti plavi zametne guzvu haj clan je bolje je 50 postenih nego 5000 prodanih dusa Cast izuzecima eto sad banuj i IP al dusu srce nemozes nikad unistitit mrak i dvo cine svoje sellam

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » sub pro 09, 2006 11:25 am

Svejedno i je radite sta hocete pisem poruke ALLY odgovra 23 dana nisam mogao uci radi cega kad god kliknem na stranicu www.kozarac.ba 71.205.122.200 neznam zasto ili mi stoji samo kod Vas the Page not display vratio sam se 25 godina unazad nisam nikom pogresio nista samo izgleda sto branim Bushov truhli sistem al najgoreje je sto ja nemaam prijatelja. AL samo se pitam zasto ste bas takvi imaj oraz i nedaj gadodze ti plavi zametne guzvu haj clan je bolje je 50 postenih nego 5000 prodanih dusa Cast izuzecima eto sad banuj i IP al dusu srce nemozes nikad unistitit mrak i dvo cine svoje sellam

Br sinko dragi jedva te razumijem. Iz svega toga sam razumio da ti je ip blokiran ? Moguce da te server automatski bannirao bez razloga sigurno nije. Mail od tebe sam dobio da trazis neke poznanike medutim ja te iste ne poznajem i nemam njihove kontakt informacije pa nisam ni odgovorio. Stranica ima razne sisteme zastite svaki dan imamo pokusaje upada i provale na server.

Na shoutboxu si nesto napisao za sistem pretplate i uplata neznam da ista sto si nappisao ovdje ima veze sa tim.

sellam
slika

nezo
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nezo » sub pro 09, 2006 12:11 pm

Sellam Aaly,neznam da mi nefercera upload slika zbog ovoga: nezo's profil
Korisnièko ime nezo
Grupa Registered
Iskorištenost disk prostora 901/1024 KB

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » sub pro 09, 2006 12:26 pm

Sellam Aaly,neznam da mi nefercera upload slika zbog ovoga: nezo's profil
Korisnièko ime nezo
Grupa Registered
Iskorištenost disk prostora 901/1024 KB
Na kojoj sekciji stranice ti ne radi upload slika ? Tu ti pise da si iskoristio 901 kb prostora od mogucih 1024 kb.
slika

merlin
Forum beg
Forum beg

PostPostao/la merlin » sub pro 23, 2006 7:01 pm

Jedna molba za administratore,
Stranica ima novo ruho sa pahuljicama,jako su lijepe kad ih gledam na "normalnom"kompijuteru sa dsl ali ko nema dsl mora tako dugo da ceka da bilo sta uradi na stranici dok se sve pahuljice ne spuste .A one i dalje padaju.U ime sviju koji nemau dsl molim da ako mozete sklonete pahuljice.Uradicete nam zbilja veliku uslugu.
Hvala

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » sub pro 23, 2006 7:20 pm

Sellam, pahuljice nisu nikakvo opterecenje za internet konekciju. Radi se samo o jednoj slici koja ima tezinu od par kb. Tako da po nekoj logici nebi trebalo biti problema. Pahuljice cu naravno skinuti jer sa vremenom postaju dosadne hehe. :roll: :wink:
slika

Natrag na “Kozarac.ba Sve o stranici”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.