Novi sistem pretplate

Ovdije ide sve vezano za nas rad i rad stranice

Moderator/ica: Aaly

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

Novi sistem pretplate

PostPostao/la Aaly » pet stu 17, 2006 11:19 pm

Novi sistem pretplate je u zavrsnoj fazi i trenutno testiram funkcionalnost i moguce propuste u sistemu. Planirano je da se pusti u rad pocetkom nove godine ali ako ga stignem zavrsiti onda i pocetkom decembra.

Dakle da pojasnim o cemu se radi, neki djelovi stranice bice zatvoreni za normalne clanove. Koji ce to djelovi tacno biti nije jos usaglaseno izmedju nas admina. Jedno je sigurno a to je Download- sekcija koja ce se iz dana u dan siriti sa filmovima, dokumentarcima, interesantnim emisija, muzickim albumima i nasim snimcima iz kozarca.

Sistem pretplate je potpuno automatizovan, prvo se morate registrovati a zatim imate mogucnost da se pretplatite na odgovarajuci period :

Izborom na pretplatnicki plan koji vam odgovara idete na stranicu paypala gdje mozete izvrsiti uplatu. Odma nakon izvrsenja uplate postajete pretplatnik i dobijate potpun pristup na stranici.
slika
Klikom na vasa podesavanja ce vam biti prikazan period do kad ste pretplaceni

slika

Blok za donacije ce i dalje ostati kao i do sada samo sto uplatom preko njega takodje postajete pretplatnik na odgovarajuci period ovisan o uplacenoj cifri novca.

Sadasnji clanovi koji su zeleni su pretplaceni do kraja godine kao sto smo i ranije najavili. Nakon nove godine pocinjemo iznova i svi gube svoj status. Iznimka su oni koji su izvrsili uplatu u novembru i decembru oni ce biti uvrstani u odgovarajucu pretplatnicku grupu.

Postojat ce i mogucnost sponzorisane pretplate gdje ce mo davati besplatno pretplatuu onima koji nisu u mogucnosti da izvrse uplatu iz opravdanih razloga.

Nadam se da sam dobro pojasnio novi sistem pretplate ako ima sta da vas interesuje ovdje vam stojim na raspolaganju za sva vasa pitanja.
slika

fila
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la fila » sub stu 18, 2006 12:25 am

Selam alejkum.Svaka cast i ovo je za pohvalu samo stacemo sa tolikim parama heheh malo sale.
Allahu, oprosti mi, smiluj mi se, uputi me, sačuvaj me, opskrbi me.

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/709 ... lrwztk.jpg

nezo
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la nezo » sub stu 18, 2006 1:44 am

Sellam, aaly odavno ocekujemo ovako nesto, za svaku pohvalu slazem se sa filom.

joldicmirjana
Trudbenik
Trudbenik

PostPostao/la joldicmirjana » sub stu 18, 2006 1:54 am

samo naprijed
mira

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » sub stu 18, 2006 2:06 am

More komotno nece vise biti
xx !!!

Ko se slaze sa ovim ???

satu19
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la satu19 » sub stu 18, 2006 6:16 am

Odlicna ideja, potpisujem!
786

dada
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la dada » sub stu 18, 2006 10:14 am

potisujem i ja

hutko
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la hutko » sub stu 18, 2006 10:21 am

Mislim na sve koji su pod nekim tajnim nikovima,znaci ja komentarisem na forumu sa nekim koga neznam, to treba da se ukine...

Sto se tice clanova i pristupa ako neko nije platijo clanarinu nemoze ;Jutarnji citati,Foto-Album i nemoze da daje komentare na Forumu.

Ovo je moja ideja Adminima.

Ckalja
Kozaracki Forumas
Kozaracki Forumas

PostPostao/la Ckalja » sub stu 18, 2006 11:13 am

Hutko je dao dobar prijedlog.
Ono sto raju najvise interesuje su jutarnji i snimci iz Kozarca.
Filmova ima i drugdje i mislim da je vecina vec gledala gore navedene filmove.
I slike su interesantne ali i nih vec ima na drugim mjestima.
Takodje i muzike ima npr. preko P2P programa i mislim da je nepotrebno placati skuplji server samo zbog filmova i muzike.

Mozda bi bilo dobro ostaviti clanarinu kao i dosad, 25 €, i budes zelen citavu godinu, mozes citati jutarnje i snimiti pokoji snimak iz Kozarca, pogledati slike kojih nema na drugim mjestima, komentarisati ako zelis.
Raji treba ponuditi nesto sto nema nigdje, mislim da to nisu filmovi i muzika.

Naravno, nisam protiv clanarine, kako vecina odluci neka bude, samo sam iznio svoje vidjenje stvari.

djandji
Početnik
Početnik

PostPostao/la djandji » sub stu 18, 2006 11:41 am

Zelim vam puno uspjeha i jos puno puno zelenih clanova.

p.s izmedju slova I i O nikada ne dolazi J

Ferid
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la Ferid » sub stu 18, 2006 11:55 am

Sta mikojine koristimo pay palkakomi da placamo jer ja am dole uvjek dole placao..drugo samo bi rekao ckalji da svi bas i nisu gledali sve filmove pa podrzavam alliyev prijedlog o svemu sto zeli da instalise. selam

Aaly
Glavni i odgovorni
Glavni i odgovorni
Kontakt:

PostPostao/la Aaly » sub stu 18, 2006 1:26 pm

Filmovi su samo jedan dio koji je za sad siguran da ce biti ogranicen. Za druge stvari se moram uskladiti sa svabom i daalom sta je najbolje za opstanak stranice i buduce investicije. Koliko smo samo puta pokusali ostvariti live stream iz Kozarca ali je svaki put puklo zbog financijske strane.

Taj live stream bi se sa odgovarajucim brojem pretplatnika mogao konacno realizovati na kvalitetan i pouzdan nacin. Mogli bi za radio ozon kupiti dobar mikrofon i miksetu pa ponekad pustati i uzivo program uz vjesti i pozive u program. Za mnoge stvari su nam ruke jednostavno vezane.

Da odgovorim i na feridov upid za uplatu. Uplata ce se moci naravno vrsiti kao i do sada u Kozarcu ili na bankovni racun ko ne koristi kreditnu karticu.
slika

lam
Početnik
Početnik

PostPostao/la lam » sub stu 18, 2006 1:50 pm

Svaka cast za prijedlog, to je jedini nacin da se redovno placa da se ne mora misliti. Podrzavam to u svakom slucaju, inace nema informacija iz Kozarca, a nama koji imamo priliku samo jednom godisnje da dodemo dole je to jako vazno da smo u toku sta se dole desava. Ne moze nam poceti dan ako ne procitamo taj jedvodocekani JUTARNJI.
Sellam iz Skandinavije........

ZELENKAPICA
V.I.P
V.I.P

PostPostao/la ZELENKAPICA » sub stu 18, 2006 4:00 pm

MA JA SAM VAZDA ZAAA

KAD SE O PARAMA RADI HEHE

HUTKINI PREDLOZI DOBRI OGRANICITI ONIMA KOJI NISU ZELENI

Mase
V.I.P
V.I.P
Kontakt:

PostPostao/la Mase » sub stu 18, 2006 6:26 pm

Ovo je za svaku pohvalu a i korekt je, nema sta. Jedino sto bi dodao na ovo zbog moralne podrske ja bih prvom pretplatniku dao ekstra duplo vrijeme ili nesto slicno. Mase
Ono sto vam Poslanik donese, to uzmite, a ono sto vam zabrani, ostavite!

Natrag na “Kozarac.ba Sve o stranici”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.