Kozarac.ba

U petak počinje EURO 2016: Pogledajte raspored svih utakmica, ko s kim i kad?

Danas pada odluka da li će građani BiH moći gledati Evropsko prventsvu u fudbalu…pa evo pogledajte koje ćemo utakmice možda propustiti

EURO 2016 otvara duel domaćina EURO 2016 Francuske i Rumunije, što je ujedno i prvi meč grupe A.

Ova utakmica na rasporedu je 10. juna 2016. godine, a igra se na stadionu Stade de France u pariškom predgrađu Saint Denis.

Grupna faza izgleda ovako:

Petak, 10. juni

21:00 (Saint Denis): Francuska – Rumunija (grupa A)

Subota, 11. juni
15:00 (Lens): Albanija – Švicarska (A)
18:00 (Bordo): Vels – Slovačka (B)
21:00 (Marsej): Engleska – Rusija (B)

Nedjelja, 12. juni
15:00 (Pariz): Turska – Hrvatska (D)
18:00 (Nica): Poljska – Sjeverna Irska (C)
21:00 (Lil): Njemačka – Ukrajina (C)

Ponedjeljak, 13. juni
15:00 (Tuluz): Španija – Češka (D)
18:00 (Saint Denis): Irska – Švedska (E)
21:00 (Lion): Belgija – Italija (E)

Utorak, 14. juni
18:00 (Bordo): Austrija – Mađarska (F)
21:00 (Sent Etjen): Portugal – Island (F)

Srijeda, 15. juni
15:00 (Lil): Rusija – Slovačka (B)
18:00 (Pariz): Rumunija – Švicarska (A)
21:00 (Marsej): Francuska – Albanija (A)

Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska – Vels (B)
18:00 (Lion): Ukrajina – Sjeverna Irska (C)
21:00 (Saint Denis): Njemačka – Poljska (C)

Petak, 17. juni
15:00 (Tuluz): Italija – Švedska (E)
18:00 (Sent Etjen): Češka – Hrvatska (D)
21:00 (Nica): Španija – Turska (D)

Subota, 18. juni
15:00 (Bordo): Belgija – Irska (E)
18:00 (Marsej): Island – Mađarska (F)
21:00 (Pariz): Portugal – Austrija (F)

Nedjelja, 19. juni
21.00 (Lil): Švicarska – Francuska (A)
21.00 (Lion): Rumunija – Albanija (A)

Ponedjeljak, 20. juni
21:00 (Sent Etjen): Slovačka – Engleska (B)
21:00 (Tuluz): Rusija – Vels (B)

Utorak, 21. juni
18:00 (Pariz): Sjeverna Irska – Njemačka (C)
18:00 (Marsej): Ukrajina – Poljska (C)
21:00 (Bordo): Hrvatska – Španija (D)
21:00 (Lens): Češka – Turska (D)

Srijeda, 22. juni
18:00 (Lion): Mađarska – Portugal (F)
18:00 (Saint Denis): Island – Austrija (F)
21:00 (Nica): Švedska – Belgija (E)
21:00 (Lil): Italija – Irska (E)

Eliminatorna faza, osmina finala

(Za objašnjenje mečeva koji uključuju trećeplasirane timove, pogledati Član 17.03 Pravila prvenstva)

Subota, 25. juni

15:00 (Sent Etjen): Drugoplasirani iz grupe A – Drugoplasirani iz grupe C (utakmica 1)
18:00 (Pariz): Pobjednik grupe B – Trećeplasirani iz grupa A/C/D (utakmica 2)
21.00 (Lens): Pobjednik grupe D – Trećeplasirani iz grupa B/E/F (utakmica 3)

Nedjelja, 26. juni

15:00 (Lion): Pobjednik grupe A – Trećeplasirani iz grupa C/D/E (utakmica 4)
18.00 (Lil): Pobjednik grupe C – Trećeplasirani iz grupa A/B/F (utakmica 5)
21:00 (Tuluz): Pobjednik grupe F – Drugoplasirani iz grupe E (utakmica 6)

Ponedjeljak, 27. juni

18:00 (Saint Denis): Pobjednik grupe E – Drugoplasirani iz grupe D (utakmica 7)
21:00 (Nica): Drugoplasirani iz grupe B – Drugoplasirani iz grupe F (utakmica 8)

Četvrtfinala

Četvrtak, 30. juni
21:00 (Marsej): Pobjednik utakmice 1 – Pobjednik utakmice 3 (ČF1)

Petak, 1. juli
21:00 (Lil): Pobjednik utakmice 2 – Pobjednik utakmice 6 (ČF2)

Subota, 2. juli
21:00 (Bordo): Pobjednik utakmice 5 – Pobjednik utakmice 7 (ČF3)

Nedjelja, 3. juli
21:00 (Saint Denis): Pobjednik utakmice 4 – Pobjednik utakmice 8 (ČF4)

Polufinala

Srijeda, 6. juli

21:00 (Lion): Pobjednik ČF1 – Pobjednik ČF2

Četvrtak, 7. juli

21:00 (Marsej): Pobjednik ČF3 – Pobjednik ČF4

Finale:

Nedjelja, 10. juli, 21:00 (Saint Denis).

Socijalne mreze

Kozarac.ba se nalazi na raznim socijalnim mrezama, posjeti nasu facebook, twitter ili youtube stranicu.